Pohľad na vzťahy mladými očami

Autor: Michaela Dunajová | 14.11.2017 o 9:43 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  277x

Všetci túžime byť milovaní. Tak prečo zaniká vzťah za vzťahom a vzniká opätovné hľadanie novej lásky?  Ako si udržať šťastný vzťah plný lásky a vzájomnej dôvernosti?

Vzťahy v dnešnej dobe sa nedajú ani nazvať vzťahmi. Všade kam sa pozrieme vidíme len dvoch hádajúcich sa ľudí. Drvivá väčšina nevie byť tolerantná k svojím polovičkám. To je jeden z dôvodov, prečo sa rozpadajú vzťahy. Každý chce mať vo vzťahu svoju slobodu, tak prečo ju do riti nenecháme aj našej polovičke? 

 

 Nie je nič krajšie, ako mať krásny vzťah. Povedzte mi, na čo je dobré byť vo vzťahu len z dôvodu, že už sme spolu "dlho"??? Toto ja v živote nepochopím. Nebyť šťastný a tráviť čas len s niekým zo zvyku. Predsa pred nami je ešte xy počet rokov nášho krásneho života. Čo tam po nejakých nešťastných troch, piatich či siedmych rokoch vzťahu, keď nás čaká ešte ďalších štyridsať, päťdesiat rokov života?? Treba byť občas "sebec" a myslieť aj na seba, na svoje šťastie.

 

PRIORITA FUNGUJÚCEHO VZŤAHU:

 Prejavovanie si lásky. Veľa ľudí hovorí, ako časom láska opadá. To je aký nezmysel. Veľmi dôležité je sa stále pusinkovať, maznať sa a nebyť si cudzí. Rozprávať sa, počúvať jeden druhého a v každej chvíli byť jeden druhému na blízku. Byť jeden druhému vzorom a napomáhať si, povzbudzovať sa. Byť najlepšími kamarátmi. Výlety!!! Veľa spoločných výletov, veľa spoločných zážitkov a veľa spoločného smiechu!! 

Jasné, občas treba vypadnúť aj medzi svojich kamarátov. Nemôžme byť všade spolu, na každom kroku. Treba upevňovať aj priateľské vzťahy, preto NIKDY NEUPREDNOSTŇUJTE SVOJHO PRIATEĽA/PRIATEĽKU PRED KAMARÁTMI!!! 

Kamaráti tu boli pred vzťahom, tak prečo ich väčšina zanevrie počas vzťahu a spomenie si na nich len keď polovička odíde preč po prípade to medzi nimi extrémne škrípe?? 

Mám taký pocit, že každý myslí iba na seba.. Keď je človek šťastný, akoby zabudol na svojich najbližších. Zrazu, keď aj on ostane sám, sú mu dobrí všetci naokolo. Takto by to nemalo byť. Predsa keď budeme tráviť čas aj s niekým iným, nebude dôvod na hádky s polovičkou, pretože budeme tráviť čas aj s inými ľuďmi a nie si liezť navzájom hore krkom :-). 

 

PS: PUSINKUJTE SA & OBJÍMAJTE SA KAŽDÝ DEŇ :-*

 

Foto: Pixabay.com 

Autor: Michaela Dunajová

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Privatbanka bola pre Kočnera kľúčová, bola pri Bonaparte aj pri Technopole

Obchodoval aj s ďalšími, od Tatra banky kúpil pohľadávky.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Ako sme sa dostali až sem? Kto nechal Kočnera vyrásť

Čo majú spoločné Kočnerove kauzy?


Už ste čítali?